W 7 dni do Double Unders

Zaczynamy 7 dniowy projekt nauki Double Unders. Dla tych co nie wiedzą o co chodzi – chodzi o podwójne skoki na skakance. Wykonujemy pojedynczy podskok i w tym samym czasie wykonujemy dwa obroty skakanką. Niektórzy łapią ruch po miesiącu nauki, innym zajmuje to tygodnie, miesiące, a nawet w najtrudniejszych przypadkach lata.

Bez względu na to, czy usłyszałeś o DU`s dopiero teraz, czy próbujesz nauczyć się ich od miesięcy, postaram się sprawić, aby za 7 dni robił je każdy.

Codziennie będę publikował jeden film na YouTube w którym krok po kroku nauczymy się DU`s. Pamiętajcie, aby wykonywać polecenia dokładnie i nie wyprzedzać faktów. Nawet jeśli myślisz, że to czas, poczekaj, aż razem zaczniemy robić DU`s. Chodzi o adaptację. Jeśli pominiesz, jakąś lekcję, owszem, zrobisz DU`s, jednak bardziej chodzi o to, żeby ich nie zrobić, tylko robić. Dwadzieścia, trzydzieści, a nawet pięćdziesiąt pod rząd.

Zanim, przystąpimy do nauki, kwestia skakanki. Może być taka za 20 zł bo i na takiej Du`s da się robić. Pamiętajcie jednak, że warto mieć jakąkolwiek swoją, a nie korzystać z tej w Twoim boxie. Wtedy skakanka jest odpowiedniej długości, nie jest połamana i bardzo wyeksploatowana. Ze skakanką, jak ze szczoteczką do zębów, trzeba mieć swoją. Jeśli zdecydujecie się na droższą wersję, na pewno będzie Wam trochę łatwiej, jednak nie jest to konieczne i na pewno nie jest to niezbędne do nauki Du`s. Osobiście używam skakanki Thorn Speed Rope Turbo.


Teraz zapraszam do pierwszej lekcji. Kolejne lekcje, na YouTube oraz w tym wpisie. 

Zapraszam również do zapisywania się do newslettera (link), w którym nie częściej niż raz na tydzień, wysyłam najnowsze wpisy, podcasty oraz promocje, kody zniżkowe i akcje dla czytelników bloga. 

Photo credits: Dominika Cuda Photograpy

Do not use photos without author permission.
All rights reserved 2016 © Dominika Cuda

Wyjątkowy Newsletter

Wysyłam go kilka razy do roku.

Nie częściej niż raz w miesiącu.