Rich Froning podpisał długoterminowy kontrakt

Reebok ogłosił, że trzykrotny zwycięzca zawodów Crossfit Games Rich Fronning podpisał długoletni kontrakt sponsoringowy z marką, który gwarantuje że Froning pozostanie Ambasadorem Reeboka do końca swojej zawodowej kariery. Podpisana umowa, to nie tylko dalsze wsparcie kariery Richa Froninga, ale też świadectwo rosnącej popularności CrossFitu  i zawodów CrossFit Games na całym świecie.

 

„Rich jest niewątpliwie jednym z czołowych zawodników CrossFit na świecie. Jego osiągnięcia mówią same za siebie”, powiedział Chris Froio, Vice President of Fitness i Training w firmie Reebok. „W związku z naszą długoterminową współpracą z CrossFit, ważne było, aby Rich, jako czołowy zawodnik, był zaangażowany we wprowadzanie innowacji produktowych i rozwój tej dyscypliny. W ciągu ostatnich kilku lat Froning był nieocenionym wsparciem przy tworzeniu naszych produktów, takich jak buty z serii Nano czy choćby dedykowane do CrossFitu spodenki treningowe typu board short. Mamy nadzieję,  że w przyszłości jego pomoc i zaangażowanie będzie jeszcze większe”.

 

Froning rozpoczął swoją współpracę z firmą Reebok w 2010 roku, kiedy marka stała się wyłącznym dostawcą obuwia i odzieży oraz partnerem zawodów CrossFit Games. Od tego czasu,  Rich zdominował konkurentów, wygrywając ostatnie trzy edycje zawodów, dzięki czemu stał się niekwestionowanym ambasadorem tej dyscypliny na świecie.

 

„Jestem bardzo szczęśliwy, że Reebok będzie ze mną do końca mojej kariery”, powiedział Froning. „Wierzę w te same wartości co marka Reebok, która od początku jest niesamowitym wsparciem dla mnie osobiście, ale też dla CrossFitu, jako dyscypliny sportu. Nawiązana współpraca pokazuje moje przywiązanie do marki i jej misji. Jestem podekscytowany tym, co możemy zrobić razem  w przyszłości, wynosząc CrossFit na nowy poziom”.

 

Pochodzący z Tennessee Rich Fronning to jeden z najwybitniejszym zawodników CrossFitu  na świecie. Jest jedynym mężczyzną, który obronił tytuł mistrzowski w historii zawodów CrossFit Games. W swoim debiucie w 2010 roku zajął drugie miejsce. Ale już w kolejnych latach zdominował konkurencję i stawał na najwyższym stopniu podium w latach 2011, 2012 i 2013.  Jest też głównym faworytem tegorocznych zawodów, które rozpoczynają się 25 lipca w Carson  w Kalifornii. Froning na co dzień jest trenerem i właścicielem CrossFit Chaos w rodzinnym Cookeville w stanie Tennessee.

 

Dzięki nowej umowie Froning będzie odgrywać znaczącą rolę w działaniach marketingowych  Reebok w przyszłości

 

Kontakt prasowy:

Partner of Promotion

Łucja Dzierżak Senior Account Executive tel: 22 858 74 58 wew. 57 l.dzierzak@partnersi.com.pl Partner of Promotion

Łukasz Belowski Account Executive tel: 22 858 74 58 wew. 20 l.belowski@partnersi.com.pl

Reebok

Michał Kępiński Brand Activation Manager tel: 22 882 92 94 michal.kepinski@reebok.com

Wyjątkowy Newsletter

Wysyłam go kilka razy do roku.

Nie częściej niż raz w miesiącu.