Pierwsza w Polsce biznesowa liga CrossFit

Business Clash by Luxoft & 72D to cykliczne zawody, w których udział wziąć mogą, zespoły reprezentujące konkretne firmy. Wszyscy zawalczą o zwycięstwo w całym cyklu zawodów, czyli lidze CrossFit 72D. Zawody mają charakter non profit. Celem wydarzenia jest zebranie środków na zakup profesjonalnej protezy do biegania dla Danuty Bujok. Pozyskane fundusze zostaną wpłacone na konto fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, która współpracuje z Danutą.

Kto może wziąć udział w zawodach?

W zawodach mogą wziąć udział drużyny składające się z pracowników firm. Drużyny mogą być koedukacyjne. Nie ma ograniczeń wiekowych, jednak wszyscy uczestnicy muszą być pełnoletni.

Ile wynosi opłata za uczestnictwo?

Opłata wynosi 120 zł od osoby za cały sezon (4 zawody). Zebrane środki zostaną przekazane na cel charytatywny (powyżej).

Co będą robić uczestnicy w ramach zawodów?

Uczestnicy będą wykonywać ćwiczenia z zakresu treningu funkcjonalnego, wskazane przez trenerów CrossFit 72D.

Jak często będą odbywać się zawody?

Zawody będą odbywać się raz w miesiącu.

Ile drużyn będzie mogło wziąć udział w zawodach?

Przewidywalna liczba drużyn w pierwszym sezonie to maksymalnie 8 zespołów.

Gdzie będą odbywać się zawody?

Zawody będą odbywać się w centrum treningowym CrossFit 72D przy ulicy Zakopiańskiej 72d w Krakowie.

Skąd wzięła się nazwa?

Nazwa „Business Clash by Luxoft & 72D” odnosi się przede wszystkim do przełamania biznesowego charakteru spotkań pracowników firm. Wydarzenie będzie integrować społeczność w nie zaangażowaną, jak również wskazywać jak cenna jest praca grupowa czy sport sam w sobie.

Kto jest organizatorem wydarzenia?

Organizatorem jest box crossfitowy 72D z Krakowa, który wspiera sponsor tytularny, czyli międzynarodowa korporacja Luxoft, zajmująca się projektowaniem oprogramowania oraz outsourcingiem IT. Luxoft to także współpomysłodawca i organizator wydarzenia o podobnym charakterze, które cieszy się dużą popularnością, czyli zawodów Business Run.

Kto jest partnerem wydarzenia?

Partnerami organizacyjnymi wydarzenia są Oshee, producent napojów izotonicznych oraz Stradonia Serviced Apartments, czyli kompleks apartamentów z Krakowa.

Szczegółowe informację otrzymasz pod adresem: liga@72d.pl oraz w Regulaminie zawodów.

Wyjątkowy Newsletter

Wysyłam go kilka razy do roku.

Nie częściej niż raz w miesiącu.